Şirket Profilimiz

1985 yılında tekstil boya ve kimyasalları ticareti yapmak üzere İstanbul’da kurulmuş olan şirketimiz, faaliyetlerine Türkiye çapında devam etmektedir. Şirketimizin ana faaliyet konusu; rafine anhidrit sodyum sülfat, rafine anhidrit pudra sodyum sülfat ve kristal sodyum sülfat satışıdır. Buna ek olarak, şirketimiz piyasadaki en kaliteli ve saf magnezyum sülfat ürününü de müşterilerimize sağlamaktadır.

 

Ürünlerimiz; Alkim ve Sodaş firmalarının Dazkırı’daki sodyum sülfat göllerinden, Alkim firmasının Çayırhan’daki madeninden ve Otuzbir Kimya firmasının Çardak’taki sodyum sülfat gölünden elde edilip işlenerek anhidrit veya kristal halde tedarik edilmektedir.

 

Ağırlıklı olarak tekstil boyahaneleri, cam, deterjan üreticilerine kamyon bazında yaptığımız sevkiyatların yanı sıra İstanbul Kâğıthane’deki depomuzdan da daha düşük miktarlardaki mal taleplerini karşılamaktayız.

 

Şirketimizin ana hedefi müşterilerimize kesintisiz olarak sevkiyat yapmakla birlikte, sodyum sülfat pazarı ve kullanımını geliştirmektir.